Поширити

Тіло черкащанки, яка зникла, знайшли в річці (ФОТО)

Тіло черкащанки, яка зникла, знайшли в річці (ФОТО)

35-річну Валентину Бершак, жительку Черкаського району, знайдено в річці Вільшанка в Городищі.

Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” повідомляли, що Валентина Вікторівна Бершак 14 січня, близько 15:00, вийшла з дому та не повернулася.

Попередньо, тіло знайшли без слідів насильницької смерті. Його направлено на проведення судово-медичної експертизи. 

Поліцейськими відкрито кримінальне провадження за статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Слідчі встановлюють причини та обставини трагедії. Триває слідство.

Також читайте: Діти зі Слов’янська знайшли нову домівку на Уманщині

Реклама