ТОП-10 найзавидніших наречених-жінок Черкас 2022

ВИДАННЯ “ВИЧЕРПНО”


Кажуть, краса – то страшна сила, та жінки, які увійшли до рейтингу найзавидніших наречених Черкас-2022, ще й успішні, цілеспрямовані, самодостатні й, звісно, дуже милі та чарівні. Вибір був нелегким, адже черкащанки славляться своєю красою і розумом, проте нарешті ми готові вас познайомити із найзавиднішими холостячками цього року. Право розташувати цих красунь у рейтинговому порядку ми, традиційно, залишаємо за вами, наші шановні читачі!

Голосування триватиме рівно тиждень. Результати ми оголосимо 14 лютого, на День всіх закоханих.
ВАЛЕРІЯ БІЛОУС


25 років


автогонщиця, автоінструкторка


Обранець Валерії повинен любити автомобілі так само як і вона. В ідеалі – це повинна бути їхня спільна стихія. Дівчина цілеспрямована та сильна, тож і свого обранця хотіла б бачити таким же, з харизмою. Не зайвим буде й почуття гумору.

 «Це як в автоспорті, коли ставиш собі за мету проїхати трек і як би страшно не було, не сходиш з дистанції», – зізнається Валерія. 

Що ж стосується зовнішності, то дівчині більше подобаються світловолосі чоловіки. Проте колір волосся, звісно, не вирішальний. 

А от «мамії» та слабохарактерні чоловіки – точно не для неї. Якщо ще й не можуть самостійно поміняти колесо чи «прикурити» машину – то це взагалі провал.

Заради коханого дівчина готова на кілька годин залишити авто і гуляти разом із ним пішки, ходити з ним в кіно на його улюблені фільми й навіть не заснути посеред кінопоказу. І вже максимум довіри – пустити за кермо своєї автівки.

«Насправді для мене це серйозний вчинок, оскільки впродовж останніх 8 років я ні дня не була без авто», – говорить Валерія. 

 
НАТАЛІЯ ЗАВАЛКО


37 років


тренерка з йоги

 

Для Наталії дуже важливо, щоб чоловік, який ітиме з нею по життю, був людяним та співчутливим, доброзичливим і щедрим, чесним, надійним, відповідальним. Організованість та бажання постійно розвиватися – також вітаються.

Із самозакоханим чоловіком їй точно не по дорозі.

За коханим Наталія готова поїхати навіть на край світу!

 
ІРИНА ЗАІКА


25 років


прессекретарка політичної партії

Ірина буде щасливою поряд із амбітним, цілеспрямованим, добрим і щедрим чоловіком.

«Кажуть, чого хоче жінка, того хоче Бог, тому мені треба глибоко віруюча людина», – жартівливо відповідає дівчина.

Ірина завжди фокусує увагу на позитивних рисах, тож щиро переконана, що знайде свого ідеального чоловіка.

«Жартують, що ідеальний чоловік не зловживає алкоголем, не палить, ніколи не сперечається і не існує. Всупереч усім стереотипам, я вірю, що молодий, красивий, розумний, веселий і щедрий – це один і той самий чоловік, а не шість різних», – розповідає дівчина.

Разом із своїм коханим Ірина готова втрачати, знову разом підкорювати нові вершини й мати спільні здобутки.
ОЛЬГА КИСЛЕНКО


22 роки


практична психологиня

Ольга може звернути свою увагу лише на самовизначеного, розумного чоловіка, і вважає, що саме розум – це справді сексуально. Її приваблюють чуттєві люди, які вміють занурюватись в прекрасні емоції та проживати їх всім серцем.

«Партнер – це завжди наше внутрішнє відображення, тому для мене важливо, щоб він мав високі моральні цінності, такі як: повагу до інших, чесність та доброту», – каже Оля. 

На людину, яка знецінює, принижує, самостверджується за рахунок інших та порушує особисті кордони, Ольга б ніколи не звернула увагу. Вона вважає, що все це – показник слабкості людини та психотравм, а там де багато травм – побудувати гармонійні стосунки неможливо.

Дівчина не буде жертвувати, ставити свою думку та інтереси на останнє місце, адже для неї важливі як почуття партнера, так і свої власні. Попри це, Ольга може бути підтримкою в будь-якій ситуації, завжди прийме сторону партнера, буде поряд в різних життєвих обставинах. 

«Я можу ділитися тими ресурсами, які маю. Я вмію слухати, підтримувати, дарувати любов та пристрасть», – каже Ольга.

МАЙЯ НІКІТІНА


32 роки


керівниця студії танцю на пілоні

 

Майя, як справжня жінка, не розкриває всіх секретів. Її майбутній обранець повинен бути рішучим, кмітливим і мати хороше почуття гумору. 

А все інше нехай визначить її величність Доля.

Якщо жінка зустріне того, єдиного, то заради нього готова практично на все! Хіба ж не варто поборотися за таку красуню?

АННА ОКРЕПКА


32 роки


судова експертка, співзасновниця електронного майданчика на «Прозорро.продажі»

Анна перш за все звертає увагу на вчинки обранця, адже вважає, що слова чоловіка мають співпадати з його діями. Дівчина має не «чути», що її люблять, а «відчувати». Обранець Анни має обов’язково бути розумним і кмітливим, а ще – вміти поважати її особистий простір. 

Жінка ніколи не буде в тих стосунках, де присутні аб’юз, ревнощі та психологічний тиск.

«Кохання – це не тільки радість, співпереживання, глибока симпатія, але й здатність розділяти невдачі свого обранця. Кохана людина – це надійна опора і в горі, і в радості, а все інше – конкретні ситуації. Суть стосунків одна – бажання бачити кохану людину щасливою, а для цього створення відповідної атмосфери!» – запевняє Анна.

 ОЛЬГА СТЕПАН'ЯН


38 років


фотографиня

 

Розум – це найпривабливіше, що може бути в чоловікові, переконана Ольга. 

Також вона цінує в чоловіках твердість намірів і моральні принципи. Жінка зізнається, що людські якості для неї понад усе. 

Серце Ольги зможе завоювати чоловік, який вміє тримати слово і здатен вести за собою. 


МИРОСЛАВА ТІТАРЕНКО


34 роки


ідейна та творча керівниця студії івент-дизайну

Обранець Мирослави повинен бути мужнім, сильним духом і характером, чесним, відвертим, добрим, щедрим, комунікабельним, має брати на себе відповідальність за свої вчинки. Всі його слова повинні бути підтверджені діями. «Та переш за все чоловік має бути чоловіком», – наголошує вона.  

Самозакохані егоїсти не мають жодного шансу завоювати Мирославу. Свого чоловіка Мирослава готова кохати, робити щасливим і підтримувати.

«Кожна людина бачить своє щастя по-різному, тому головним завданням є зрозуміти, що для коханої людини щастя, і дарувати їй ці моменти якомога частіше», – розповідає завидна холостячка.
ОЛЬГА УВАРОВА


38 років


ведуча, органiзаторка, креативна арт-директорка проєктiв студії «Квартал», засновниця глянцевого видання та агенцiї свят


Обранець Ольги має бути добрим, надійним, відповідальним, дотепним, самодостатнім, порядним. Чоловік обов’язково повинен бути готовим до серйозних стосунків, любити своїх дітей та цінувати власну родину. На безвiдповiдального, жадібного, лицемірного, невихованого чоловіка Ольга ніколи й не погляне. Самозакохані чоловіки із поганими манерами – точно не її варіант. 

«Заради  справжнього  кохання, я готова змiнити риси свого невгамовного характеру та поступитися  чоловiковi», – зізнається Ольга.


КРІСТІНА ЯРМОШ


18 років


фотомодель

Добрий, сміливий, цілеспрямований, успішний, надійний і турботливий, впевнений в собі, відповідальний – чоловік із таким набором якостей зможе підкорити серце дівчини. Не зайвим буде й почуття гумору.

На самозакоханих та брехливих чоловіків Крістіна ніколи не зверне увагу. 

З тим єдиним дівчина готова створити сім’ю, бути гарною господинею, вірною та надійною підтримкою чоловікові.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Денис Бондаревський, фотограф
Юлія Мусієнко, стилістка із зачісок
Юлія Смаглій, візажистка
Вікторія Зеленько, візажистка
Катерина Волинець, візажистка
Антоніна Лобода, стилістка із зачісок
Юлія Бочманова, візажистка
Маргарита Лиходід, стилістка із зачісок
Валерія Колесник, візажистка