ТРАКТОР-ФЕСТ 2015: Василь Вірастюк, тракторні змагання, визначення кращої страви та богатирі Черкащини (ФОТО)

ТРАКТОР-ФЕСТ 2015: Василь Вірастюк, тракторні змагання, визначення кращої страви та богатирі Черкащини (ФОТО)
в Новини, Суспільство, Фото

18-19 червня в с. Яблунівка, що на Корсунщині, пройшов четвертий національний фестиваль тракторних перегонів “Трактор-фест 2015. Агроформула”. Ініціатором такого масштабного заходу виступила науково-виробнича фірма “Урожай”. А сьогодні, 19-го червня, в селі Яблунівка відбувся фінал тракторних перегонів, до якого входило фінальне змагання МТЗ за “золото”, фінальний заїзд на Fendt та два кращі показові виступи на погрузчиках Моніту.

фест3

фест2

фест4

– Ми знаємо, що політики, уряди  часто змінюються. В цьому і заключається нестабільність світу. Але є константи. До таких речей належить дружба, любов. Ще більш важливі особи – це Ви наші учасники. Серед запрошених гостей маємо відомих та потужних аграріїв. І ми закликаємо інших аграріїв України приєднуватися до нашого фестивалю. А сьогоднішнім фіналістам бажаю тільки перемоги! – з привітальним словом на початку змагань звернувся до всіх присутніх генеральний директор фірми “Урожай” Олександр Васецький.

фест1У фінальному заїзді на великих тракторах Fendt переміг Ярослав Шевченко з агрофірми “Дружба”. Його суперником став Віктор Ткаченко, який представляв Валявську філію. Хлопцям потрібно було на швидкість об’їхати фішки та ще й не розлити воду, яка була прикріплена ззаду на тракторі.фест5

фест6Переможцем на змаганнях МТЗ з фронтальним навантажувачем став Ігор Радченко. Його суперником був Олександр Меліхов. У заїзді трактористам потрібно було скласти 10 круглих тюків у піраміду за максимально короткий проміжок часу.фест8

фест9А в кращих показових виступах на погрузчиках Моніту абсолютних переможцем вибрали Юрія Тимерця. В показові виступи на тракторах входило розрізати торт на шматки, відкоркувати пляшку та налити в чарки напій.фест10

фест11фест12фест13фест14фест15фест16фест17фест18фест19Переможець у перегонах на великих тракторах Fendt Ярослав Шевченко вперше взяв участь в “Трактор-фесті”.

– Цього року я вперше взяв участь змаганнях і мені відразу пощастило стати призером. Організація “Трактор-фесту” дуже сподобалася. Особливо не готувалися, тому що ми таку роботу виконуємо кожен день в полі на своїх тракторах. Не впевнений, чи приїду наступного року: треба ж дати шанс вигравати й іншим, – розповідає Ярослав.

фест20Без-имени-1Генеральний директор НВФ “Урожай” Олег Васецький повідомив журналістам, що наступного року потрібно чекати ще кращих змагань.

– У наступному році ми взагалі плануємо реальні перегони, на реальних, але трохи дивних транспортних засобах. Це будуть тюнінговані транспортні засоби. Такий фестиваль, як конкурс професійної майстреності для механізаторів — великий стимул для них підвищувати рівень. І всі ми знаємо, яка б не була складна економічна ситуація в нашій державі, Україна є в перших рядах по розвитку сільського господарства, – зазначив Олег Васецький.

Без-имени-1

фест7фест21Крім тракторних змагань, на фестивалі визначали найсмачнішу страву в конкурсі “Смак щедрого врожаю” та богатиря в силових змаганнях “Богатирі Урожаю 2015”.фест22

фест25Спеціально запрошеними гостями на “Трактор-фест 2015” були відомі строгмени України Василь Вірастюк та Віктор Юрченко.

фест28Наприклад, Віктор Юрченко має права на трактор. І якби взяв участь в змаганнях, то забрав би просто трактор додому.

На запитання журналістів чи сподобалась організація події та місце перегонів, Василь Вірастюк відповів:

– Річка, ліс, розкішна галявина, море українських страв. Що ще може бути кращим… Вперше беру участь у “Трактор-фесті”, але якщо і наступного року знову проводитимуть фестиваль, то ми люб’язно погодимося, – каже богатир.

Також богатирі відразу оцінили трактори, на яких змагались учасники. І наголосили, що зараз робота на тракторі – це казка.фест23

фест24

фест27

фест29

фест26

Без-имени-1

Без-имени-1