Треба, щоб проблеми міста депутати вирішували як свої особисті, – депутат Халай

Треба, щоб проблеми міста депутати вирішували як свої особисті, – депутат Халай
в Новини, Політика

На прийдешніх жовтневих виборах Володимир Халай є знову кандидатом у депутати до Черкаської міської ради. Цього разу він балотується від президенської партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.  Основної причиною вибору провладної політсили є передання влади на місця, тобто децентралізація, яку запровадила команда Петра Порошенка.

Що ж сьогодні Володимир Халай пропонує виборцю і з якими гаслами балотується в депутати, він розповів в студії інтернет-видання “ВиЧЕрпно”.

За минулу свою каденцію депутат намагався вирішувати всі проблеми, з якими зверталися люди його виборчого округу. Таких звернень за півтора року було близько двохсот. Халай виконав  з них 90 відсотків, 10 – від нього просто не залежали.

 – Протягом всієї каденції я доводив до громадян думку, що депутат – це не панацея, не чарівник. Це – інструмент для того, щоб люди могли покращити своє життя. Це людина, яка у міській раді представляє і відповідає за свій округ та сприяє виділенню для нього коштів з міського бюджету, – наголошує кандидат у депутати.

До того ж Володимир Халай переконує, що не обіцяє виборцям того, що не в силах зробити.

– Я ніколи нікому не обіцяю щось зробити, якщо не можу це виконати. Якщо я вже і пообіцяв людям, то зроблю все, щоб обіцянка стала реальною справою. А простішими словами, треба жити для людей та їм допомагати. І коли ти вже став депутатом, то проблеми громади потрібно вирішувати як свої особисті. Тоді люди будуть тобі вірити й підуть на зустріч, – розповідає Володимир Халай.

Для нього те, що більшість кандидатів у депутати під час виборчого процесу обіцяють зробити все, а потім опісля десь пропадають є дуже дивним явищем.

– Нагадаю, знайому ситуацію для всіх нас: встановлення дитячого майданчика по вулиці Котовського. Приїхали люди і неочікувано поставили майданчик з логотипами заводу “ТЕМП”. Поставили без будь-яких дозволів, документів, обговорень з мешканцями. Таким чином, один з представників Партії вільних демократів (пан Андрій Ільєв – ред.) вирішив про себе нагадати після того, як на збіглих виборах не пройшов. Чомусь на півтора року він зник і зовсім не думав про людей. А тут дивним чином за 5 тижнів до виборів з’явився. Хіба так роблять? – задає риторичне запитання Володимир Халай.

Детальніше про виборчу кампанію Володимира Халая, його оцінку роботи депутатів міськради, роз’яснення по затопленим майстерням в середній школі №3 та кому ж треба завдячувати (команді мера чи депутату Халаю) за відремонтовану ділянку дороги по вул. Байди Вишневецького дивіться незабаром у програмі «Кава з ВиЧЕрпно».

Дізнавайтеся найвиЧЕрпніші новини саме у нас!