«Треба таку людину ставити, щоб думала про проблеми галузі»: Мкртчян про кандидата на посаду головного освітянина Черкас (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Незабаром мають вирішити питання про призначення нового керівника Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Кандидатури претендентів на цю посаду мають озвучити найближчим часом. Про це в студії «Вичерпно» розповів депутат ЧМР Араік Мкртчян. 

Нині директором Департаменту є Ігор Волошин, та, за словами Мкртчяна, він не продовжить ним керувати. Відзначимо, Волошина призначили очільником департаменту в січні цього року.

«Треба було трішки характер показати, а він цього не зробив. Спільними зусиллями ми добилися того, щоб він став директором департаменту. Єдиним проханням було — не красти і не лізти в «схеми»! Але він не дотримався цих умов. Ось зараз триває конкурс на посади директорів шкіл, будь ласка, нехай іде. Я бажаю йому тільки успіхів», — зазначив Мкртчян.

Каталізатором цієї ситуації стала проблема із харчуванням у дитячих садках міста. Через зрив тендерних процедур, певний час у дитсадках міста було відсутнє м’ясо та низка інших продуктів.

За словами Мкртчяна, на посаду очільника Департаменту вже є кандидатури, імена яких обіцяють озвучити вже найближчим часом:

«Є декілька персон, зараз ми думаємо, обговорюємо. Треба таку людину ставити, щоб думала про проблеми шкільної і дошкільної освіти, а не кому скільки грошей дати і який відкат принесуть. Ще треба, аби ця людина не слухалась кожного, хто подзвонив».

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
«Невідоме про відомих»: призерка Чемпіонату України з автокросу Таня Яроменко (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: тренерка баскетбольної групи підтримки «Golden Ladies» Ірина Євченко (ВІДЕО)
Відео
«Зараз я справляюся», — Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)