Три черкаські школи вибороли першість на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

Вчителька 1-ї гімназії, яка ставила на уроці радянські пісні й показувала відео з Путіним, звільнилася (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. У виставці вибороли перемогу три освітні заклади міста Черкаси. Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

До участі у конкурсах і заходах виставки запрошувалися навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти.

Заклади освіти міста Черкаси були представлені у номінаціях: «Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти». Золоту медаль здобула Черкаська  загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради. Черкаський гуманітарно-правовий  ліцей Черкаської міської ради здобув срібну медаль. У номінації «Міжнародне співробітництво як важливий фактор конкурентоспроможності української освітньої системи» Перша міська гімназія Черкаської міської ради отримала золоту медаль.

First1

Можливо Вас зацікавить