Три черкаських пляжі не готові до нового купального сезону

в Новини

Готовність міських пляжів до нового купального сезону перевірила робоча група виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Під час комісійного обстеження встановлено, що пляж зони відпочинку ТОВ «Берег 2007» («Бочка») практично готовий до купального сезону, проте не надані результати лабораторних досліджень якості річкової води та піску. На комунальних пляжах міста наявні окремі недоліки, зокрема, відсутні фонтанчики питної води, пісок засмічений залишками рослинного походження, недостатня кількість туалетів та ін.

За результатами представлених лабораторних досліджень річкова вода пляжу «Соснівський-1» відповідає гігієнічним нормативам, вода в акваторії пляжів «Казбетський» та «Митницький» не відповідає санітарно-хімічним показникам (хімічне споживання кисню).

Приватні зони відпочинку ПП «Строй Центр-2000», парк розваг «Рів’єра», ТОВ «ВАІС» (пляж «Живчик») не відповідають вимогам «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць», затверджених наказом МОЗ України від 17.03.2011 № 145. Зокрема,  територія пляжу утримується в неналежному санітарному стані, відсутні питні фонтанчики, роздягальні, контейнери для твердих побутових відходів та ін. Лабораторні дослідження якості річкової води та піску не проводилися.

Про це інформує головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли