Три роки в’язниці отримав черкащанин, що вбив свого 4-місячного сина

Три роки в’язниці отримав черкащанин, що вбив свого 4-місячного сина
в Новини

Чоловіка, що вбив свого чотиримісячного сина, засудили до трьох років позбавлення волі. Таке рішення ухвалив Маньківський районний суд.

Як писало наше видання раніше, 9 січня, близько 9-ої години ранку, до чергової частини Уманського районного управління поліції від лікарів надійшло повідомлення про те, що в селі Летечівка від тілесних ушкоджень померла чотиримісячна дитина. Правоохоронці встановили, що до смерті хлопчика причетний його 28-річний батько. З’ясувалося, що чоловік мав неприязні відносини до сина та були випадки, коли він бив його. У скоєному чоловік відразу зізнався, проте назвав смерть дитини нещасним випадком.

В ухвалі суду ідеться, що обвинувачений свою вину у вчиненні злочину визнав повністю. Чоловік розповів, що 09.01.2021 року зранку, перебуваючи в приміщенні спальної кімнати будинку, де він проживав зі своєю сім`єю в с. Летичівка, зокрема, разом із малолітнім сином 2020 року народження, який лежав у дитячому ліжку, припускаючи, що він, можливо, не є його рідною дитиною, будучи роздратованим, що дитина , прокинувшись плакала, взяв його з ліжка на руки, щоб заспокоїти. Однак немовля продовжувало плакати. Через це чоловік з необережності, не передбачаючи настання таких трагічних наслідків, кинув хлопчика на дитяче ліжко, в результаті чого він, швидше за все, вдарився об бильце ліжка та перестав плакати.

Запідозривши що щось не так, чоловік разом із дружиною почав надавати першу медичну допомогу, зателефонували до “швидкої”, проте хлопчик помер.

Суд кваліфікував дії обвинуваченого за ч. 1 ст. 119 КК України, як вбивство, вчинене через необережність.