Трьох громадян Ізраїлю притягнули до відповідальності за незаконне перебування в Умані

Трьох громадян Ізраїлю притягнули до відповідальності за незаконне перебування в Умані
в Новини

Троє громадян Держави Ізраїль сплатять по 2 040 грн штрафу та до 10 жовтня зобов’язані самостійно виїхати з України.

Про це повідомили в пресслужбі Міграційної служби Черкаської області.

41-річний та 46-річний іноземці прибули в Україну наприкінці серпня для святкування Рош-га-Шана з 25 по 27 вересня. Чоловіків було затримано правоохоронцями за знаходження на одній із вулиць Умані під час комендантської години.

Іноземним порушникам комендантської години, встановленої в умовах воєнного часу, міграційники скоротили дозволений строк перебування в Україні та зобов’язали покинути територію України до 3 вересня 2022 року. Громадяни Ізраїлю користуються безвізовим в’їзду в Україну, з дозволеним строком перебування до 90 діб протягом 180 діб.

Паломники-хасиди, попри зобов’язання, залишилися в Умані, свідомо набувши статусу нелегальних мігрантів. Працівники Уманського відділу УДМС у Черкаській області притягнули громадян Держави Ізраїль до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та прийняли рішення про їх примусове повернення до країни громадянської належності.

Їхня 28-річна співвітчизниця теж сплатить 2 040 грн штрафу. Жінку притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП. Причиною стало незареєстроване місце проживання протягом 30 календарних днів з дня видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Нагадаємо, цьогоріч прочанам рекомендували утриматися від візиту до України на святкування Рош га-Шана. Ті, хто вже прибув на Черкащину, зобов’язані дотримуватися всіх міграційних правил та безпекових заходів.