Трьох нардепів з Черкащини можуть “оштрафувати” за прогули

Трьох нардепів з Черкащини можуть “оштрафувати” за прогули
в Новини

Уже незабаром процес відшкодування витрат може бути зупинений для народних депутатів з трьох мажоритарних округів Черкащини. Мова йде про нардепів Сергія Нагорняка, Сергія Рудика та Антона Яценка. Таке рішення Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України було опубліковано 12 грудня.

Читайте також: «Слуга народу» з Черкащини знайшов привабливу помічницю

– Комітет вирішив звернутися до голови Верховної Ради України Разумкова Д. О. з поданням про видання розпорядження, відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України», про припинення відшкодування витрат, пов’язаних з процесом виконання депутатських повноважень, – зазначенно у рішенні.

Також у рішенні вказано, що протягом листопада народні депутати без поважних причин не брали особистої участі у понад 30 % голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях та не брали особистої участі у понад 50 % засідань комітетів Верховної Ради України.

Нагадаємо, що стало відомо, яку зарплату отримали черкаські нардепи за місяць роботи. Щодо депутатів із Черкащини, то найбільше отримала представниця партії «Слуга народу» Любов Шпак — понад 48 тисяч гривень.