ТРЦ “Любава” запрошує містян на благодійний концерт на підтримку онкохворих дітей

в Новини

1 червня в 15:00 в ТРЦ «Любава» до Міждународного дня захисту дітей відбудеться благодійний концерт на підтримку онкохворих дітей, організатором якого виступає благодійний фонд «Заради дитячої усмішки».

Благодійний фонд «Заради дитячої усмішки» – це волонтерський рух у навчальному закладі, який має багато напрямків, одним з яких є благодійна допомога онкологічно хворим дітям, які проходять лікування у Центрі дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру.

Протягом програми на вас чекає розважальна програма, виступи талановитих черкаських виконавців, музичних гуртів та танцювальних колективів, а також аукціон, на якому будуть представлені різноманітні цінні лоти від наших партнерів.

З 15:00 до 17:00 на 1-му поверсі ТРЦ буде працювати безкоштовний аквагрим для дітей. За кошти, зібрані на концерті, буде придбано необхідне медичне устаткування для Черкаського обласного центру дитячої онкології та гематології, повідомляє прес-служба ТРЦ на своїй сторінці вКонтакті.

Давайте разом допоможемо онкохворим дітям!