Поширити

Тричі позбавляли прав: черкащанина судитимуть за керування автівкою без посвідчення

Тричі позбавляли прав: черкащанина судитимуть за керування автівкою без посвідчення

44-річного жителя Христинівської громади судитимуть за їзду без посвідчення водія.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, за нетверезе водіння, суд три рази позбавляв чоловіка права керувати транспортним засобом. Не дивлячись на це, він продовжував їздити автомобілем без посвідчення водія, поки не був зупинений працівниками поліції.

Читайте також: Ударив по потилиці й вкрав телефон: у Черкасах затримали грабіжника

Реклама