“Це емоційний порив”, – Сергій Тищенко про агітацію за нього в день виборів від Миколи Булатецького

“Це емоційний порив”, – Сергій Тищенко про агітацію за нього в день виборів від Миколи Булатецького
в Новини

Емоційним поривом назвав під час виборчого марафону в студії інтернет-видання «ВиЧЕрпно» порушення виборчого законодавства зі сторони Миколи Булатецького кандидат на посаду міського голови від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Тищенко.

У день виборів кандидтат у депутати до Черкської обласної ради Микола Булатецький свою підтримку кандидату на посаду міського голови Черкас висловив у соцмережі “Фейсбук”, виклавши фото бюлетеню з галочкою напроти його імені, що є порушенням закону.

11250621_551281915019754_8758404831572023019_n

І хоча Сергій Тищенко визнав, що це є грубим порушенням закону, проте зауважив, що в Черкасах вистачало і інших порушень та списав все на неординарну особистість кандидата від “радикалів” в область.

 – Я говорив з  Миколою Івановичем на цю тему, щоб він прибоав цей пост з “Фейсбуку”. На що він мені відповів, що не буде цього робити, бо це його позиція. Я б навіть сказав, що це його емоційний порив. Я поважаю Миколу Івановича – він людина з великої літери і неординарна особистість, – висловив своє бачення ситуації Сергій Тищенко.

На зауваження ж журналіста, що закон один для всіх, він відповів, що не заперечує цього, проте за день в Черкасах сталося стільки порушень, що не вистачить пальців на руках, щоб їх перерахувати.

Також, як і попередні учасники марафону він відмітив низьку явку виборців.

 – Якщо ми ще раз зробимо перевибори в Черкасах, то явка буде 10 а то й 5%, – сказав він та додав, що люди просто зневірилися.