Це фейк! — Бондаренко про листівки, які розкидали в поштові скриньки містянам

126227880_808720759706297_8455393459809291138_o
besplatka_728_90_ukr

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко назвав фейковими листівки з написом «Інструкція! Як позбутися Нової Якості і платіжки за великогабарит», які сьогодні вночі повкидали в поштові скриньки містян.

На його думку, так проти нього боряться конкуренти, оскільки уже в цю неділю, 22 листопада відбудеться другий тур виборів на посаду міського голови Черкас.

– Сьогодні вночі по поштових скриньках міста почали розповсюджувати такі листівки. Зрозуміло, що зараз у другому турі є два кандидати: я та мій опонент. Нічні дії штабу конкурента свідчать про одне, що вони готові на все! І на брехню, і на нічні поклейки. Вони не зупиняться ні перед чим. Хочу зауважити, що неочікувано відкрився істинний моральний облік мого опонента, — написав Бондаренко на своїй сторінці у «Фейсбуці».


Відзначимо,
виконавчий комітет Черкаської міської ради в односторонньому порядку розірвав угоду з управлінською компанією «Нова якість» на вивезення великогабаритного сміття. Однак керівник «Нової якості» Андрій Бортник зауважив, що для цього немає підстав і вони оскаржуватимуть це рішення у суді.

*іміджева інформація

First1

Можливо Вас зацікавить