Це моє особисте рішення, — Овчаренко пояснив, чому написав заяву на звільнення

ovcharenko
besplatka_728_90_ukr

Сергій Овчаренко написав заяву на звільнення з посади керівника Черкаської обласної прокуратури за власним бажанням. Про це він розповів у коментарі «Вичерпно».

Відзначимо, перед цим ми писали, що у вівторок, 3 вересня, керуючись Законом України «Про прокуратуру», Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади прокурора Черкаської області Сергія Овчаренка.

- Я звільняюся за своїм бажанням, — прокоментував Сергій Овчаренко. — Я не роблю для себе з цього ніякої трагедії. Новий прокурор має право створити для себе ту команду, яку вважає за потрібне. Я, наприклад, себе поки що там не бачу. Тому прийняв рішення відпочити.

Також він заперечив той факт, що на прийняття рішення про звільнення вплинули скарги на його діяльність під час візиту на Черкащину президента України Володимира Зеленського.

- Ті, хто на мене скаржився, не дали ґрунтовну відповідь про мотиви їхніх скарг, тому це ніяк не пов’язано із моїм звільненням. Це моє особисте рішення, — відзначив Овчаренко.

Сергій Овчаренко виконуватиме обов’язки обласного прокурора до 9 вересня.

Можливо Вас зацікавить

  • Виктор

    Ой блин, что ты чешешь? Вчера тебе позвонили и сказали что ты или пишешь по собственному или тебя по статье уволят. Вали в свою Мэну, денег уже, видать наворовал. Надеюсь тебя уволят из органов прокуратуры, а не просто снимут с должности, хапуга.

  • Вика

    Да, так и было! Никто и не сомневается. О его желании никто не спрашивал! Овчаренко поедал и выживал всех, кто имел своё мнение, свою позицию и не «заносил ему наверх».