Це один з найкращих бюджетів розвитку, – Олександр Радуцький

в Економіка, Новини

Бюджет розвитку міста Черкаси, який має бути затверджений на завтрашній сесії міськради, один з найкращих за всю історію міста. Таку думку на своїй прес-конференції виловив секретар міськради Олександр Радуцький.

 – Нарешті ми дійшли до фіналу. Було все при затвердженні цього бюджету розвитку – і скандали, і вето міського голови, і голоса 42 депутатів, які подолали це вето. Я вважаю, і багато депутатів вважає, що ми прийшли до одного з найкращих бюджетів розвитку, які існували за історію міста Черкаси, – сказав Олександр Радуцький.

 

За словами Олександра Романовича, багато уваги при формування бюджету зверталося на безпеку та комфорт черкасців.

Зокрема в бюджеті розвитку закладено:

– 29 об’єктів освітлення на 11 млн 343 тис грн.;

– 72 об’єкти – капітальний ремонт доріг та тротуари – на 32 млн 354 тис грн, з них на Сурікова – 10 млн грн, на капітальний ремонт дороги по вул. Кірова (між Хрещатиком та бул. Шевченка), закінчуються роботи по вул. Університетська і Вербовецька. Буде зроблений ямковий ремонт по вул. Героїв Дніпра, потім буде виділено кошти на її капітальний ремонт.

– Капітальний ремонт шкіл та садочків. На Дитячі садочки  (44) – більше 11 млн грн., школи (30)   – більше 19 млн, 4 музичні школи – 480 тис грн;

– закупівля нових тролейбусів – закладена сума близько 31 млн грн;

– встановлення лічильників тепла – понад 4 млн грн;

– медична галузь отримала 16 млн грн.

 – Багато було з цього приводу висловлювань, що на кожного депутата виділялося по 1 мільйону гривень. Я заявляю, що все це брєд, – заявив Олександр Радуцький.