“Це стара пісня”, – Майборода розповіла, що кінотеатр “Україна” не можуть продати уже 15 років (ВІДЕО)

“Це стара пісня”, – Майборода розповіла, що кінотеатр “Україна” не можуть продати уже 15 років (ВІДЕО)
в Відео, Економіка, Новини

Протягом 15 років кінотеатр “Україна” фігурував у пропозиціях на продаж, тож підстав, що його продадуть у цьому році за 3 млн доларів, як це анонсував секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін, немає. Таку думку в студії “Вичерпно” висловила депутатка Черкаської міської ради Любов Майборода. 

– Це стара пісня, яку мені, особисто, і прикро, і смішно слухати. Кожен рік одне й теж саме. Ніяких підстав, що будуть такі надходження – немає, – відзначила Любов Володимирівна.

Саме продаж комунального кінотеатру та іншого майна і землі, дасть змогу наповнити бюджет розвитку на понад 170 млн грн, аргументував на крайній сесії міської ради пан Тернкін.

На думку ж Майбороди, безпідставне збільшення бюджету розвитку матиме негативні наслідки для міста Черкаси.

– Велика кількість об’єктів, які записані там (в ПСЕР – ред.), починають будуватися, роблять реконструкцію, але не вистачає коштів їх завершити. Минулого року було затверджено 700 мільйонів гривень бюджету розвитку, а надійшло і було виконано 500. Починаючи з літа, коли коштів уже ні на що не вистачає, починається просто битва за ці гроші. Приходять підрядники, вони виконали роботи, а платити немає чим. Це пекло пережити дуже складно, – коментує депутатка.

Через необґрунтоване збільшення бюджету розвитку минулого року було профінансовано лише 60 % дитячих садочків.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: