ЦВК сформувала склад окружної виборчої комісії для проведення довиборів на 197 окрузі

в Новини

Центральна виборча комісія на своєму засіданні 10 вересня сформувала склад окружної виборчої комісії для проведення проміжних виборів народного депутата 31 березня 2021 року на окрузі №197. Головою комісії став представник партії «Слуга народу». Про це повідомляє «ОПОРА». 

Всього було подано 22 кандидатури на 18 місць у комісії.

Для формування окружної виборчої комісії свої кандидатури подали всі п’ять партії, фракції яких представлені у Верховній Раді: «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Голос», «Батьківщина», «Опозиційна платформа – За життя». Всі вони отримали по два представники в окружній комісії.

Серед кандидатур від партій-суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати від яких було зареєстровано у загальнодержавному окрузі на останніх виборах депутатів провели жеребкування.

Після жеребкування ЦВК сформувала окружну виборчу комісію у складі 18 осіб. Очолив її Петро Сивун, поданий від політичної партії «Слуга народу». Заступником став Михайло Буджерак, представник від ВО «Батьківщина», а секретарем – Сергій Луговик («Партія Зелених»).

Окрім представників 5 парламентський партій, до ОВК увійшли представники всеукраїнських об’єднань «Свобода» і «Факел», партій «Партія зелених України» (секретар), «Сила і честь», «Громадська позиція», «Патріот», Аграрна партія України.

Не пізніш як на третій день після дня прийняття рішення про утворення ОВК повинна зібратися на перше засідання.

Нагадаємо, що ЦВК перенесла центр округу№ 197 з міста Канів до Золотоноші. Тож ОВК працюватиме за адресою: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 10 (Будинок дитячої та юнацької творчості).

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області