Туристичні атракції Черкащини: що цікавого можна побачити тут?

Туристичні атракції Черкащини: що цікавого можна побачити тут?
в Новини

Черкащина багата різними історичними та культурними пам’ятками. Ці об’єкти відображають різні періоди становлення та розвитку даної місцевості. Вони мають неабияку культурні та мистецьку цінність, адже показують різні етапи життя та творчості відомих людей та місцевих митців.

Визначні місця у Черкасах, які варто побачити хоча б раз у житті

Більшість туристів, які відвідують Україну, звикли оглядати Київ, Львів та інші визначні міста. Черкаси також мають чимало цікавих визначних пам’яток, які варто відвідати. Тож замість того, щоб грати ігрові автомати безплатно без реєстрації в онлайн-казино чи консольні гри пропонуємо поринути у загадковий та цікавий світ історичних та культурних пам’яток Черкас.

Ось перелік об’єктів, які варто відвідати перш за все:

Бульвар Шевченка, який вважається головною вулицею міста. Однією з головних особливостей цієї вулиці є те, що вона вважається найдовшою в Європі. Довжина бульвару перевищує 6,5 кілометрів. 

Черкаська дамба також є рекордсменом, адже вважається найдовшою греблею в Україні. Її довжина разом із мостом через Кременчуцьке водосховище становить понад 16 км.

Парк “Сосновий бір” — найбільший на території України сосновий масив. Його площа становить близько 50 кв га. Цей парк вважають пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення в Україні. 

Водонапірна башта Шухова вважається однією з перших гіперболоїдних конструкцій у Європі. Таких пам’яток архітектури у світі залишилось всього 20.

Будинок Щербини (нині приміщення місцевого РАЦСу). Будинок виконаний у стилі неоренесансу та входить у трійку найкрасивіших палаців одружень в Україні.

Також Черкаси славляться своїми фонтанами та фонтанними комлексами. Зокрема, вони розташовані перед обласною дежавною адміністрацією, за Будинком рад, поруч із міською радою, у сквері «Юність», на площі «Дружба народів», у парку «Сосновий бір» тощо. Є в Черкасах й пішохідні фонтани – поблизу Водоканалу та в “Долині троянд”. 

За останні декілька років у Черкасах почали активно розбудовували сквери. Так, минулого року відбулося відкриття скверу “Юність” поблизу Драматичного театру. Також гостям міста варто радимо відвідати сквер ім. Богдана Хмельницького.

*рекламний матеріал