Тиждень спорту відбудеться в Черкасах

Тиждень спорту відбудеться в Черкасах
в Новини

Цього тижня в місті відбудеться низка спортивних заходів. Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

20 січня (четвер) о 19:00 у спорткомплексі «Будівельник» відбудеться гра Чемпіонату міста Черкаси з футзалу, присвяченого лікарю спортивної медицини Сербулю М.І.

21 січня (п’ятниця) о 15:30 у спорткомплексі «Будівельник» відбудеться грасеред команд вищої ліги «Збірної Черкаської області — Черкаські мавпи-2» — «Маріуполь» в рамках Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону «Б».

21 січня (п’ятниця) о 18:30 у спорткомплексі «Будівельник» відбудеться грасеред команд супер ліги «Черкаські мавпи» — «Тернопіль» в рамках Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону «А».

22 січня (субота) о 12:00 у спорткомплексі «Будівельник» відбудеться грасеред команд вищої ліги «Збірної Черкаської області — Черкаські мавпи-2» — «Маріуполь» в рамках Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону «Б».

23 січня (неділя) о 14:00 у спорткомплексі «Будівельник» відбудеться грасеред команд супер ліги «Черкаські мавпи» — «Київ-Баскет» в рамках Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону «А».

23 січня (неділя) о 18:00 у спорткомплексі «Будівельник» відбудеться гра Чемпіонату міста Черкаси з футзалу, присвяченого лікарю спортивної медицини Сербулю М.І.