У будинок Карася проникли невідомі та потруїли його собак

в Новини Політика

Про це повідомив кандидат на посаду міського голови від ВО «Черкащани» Павло Карась на своїй терміново скликаній прес-конференції.

 — Приблизно о 22.30 до мого будинку проникли невідомі, не забрали жодних цінних речей. Там був комп’ютер, фотоапарат, телевізор, на видному місті лежали гроші. Забрали тільки камеру зовнішнього спостереження. Я викликав міліцію, вона працювала практично всю ніч. За даним фактом порушено кримінальну справу. Слідством займається Черкаське районне управління Міністерства внутрішніх справ, — розповів Павло Карась.

У цей час, за словами кандидата в міські голови, він знаходився на подвір’ї, але чи то на жаль, чи на щастя, не побачив, хто вдерся до його будинку. А от двом собакам породи Мастиф пощастило менше: одна померла, а за життя другої зараз борються ветеринари.

Ці події він пов’язав із виборчим процесом, аргументувавши це тим, що ворогів він немає, а вчора у нього якраз була розмова з головою Черкаської облдержадміністрації Юрієм Ткаченком, де були також присутні керівник СБУ і МВС області, про безпеку проведення виборів.

 — Я вимагав забезпечити виборчий процес і усунути з виборчих дільниць явний кримінал, який отримав завдання будь-якою ціною зірвати вибори, — додав Павло Карась.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Понад 40% націнки: на Черкащині в ЗВО продавали їжу за завищеною ціною
Новини
Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» планово ремонтують електромережі
Новини
Черкаських студентів запрошують взяти участь у відборі на здобуття державних іменних стипендій