У Чапаївці черкаські студенти спостерігали за мігруючими птахами

У Чапаївці черкаські студенти спостерігали за мігруючими птахами
в Новини

3 жовтня 2015 року викладачі та студенти ННІ природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у цій щорічній акції, яка проводиться по всьому світу — Міжнародні дні спостережень за мігруючими птахами.

Про це повідомляє прес-служба навчального закладу.

Із метою звернення уваги громадськості до проблем збереження пернатих, місць їх поселення, їх видового розмаїття та заохочення людей до пізнання світу птахів під час масових міграцій, з 1994 року Всесвітня асоціація з охорони птахів Bird Life International проводить Міжнародні дні спостереження за птахами.

Студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького дослідження були здійснені на лівому березі Кременчуцького водосховища (біля с. Чапаївка Золотоніського району). У цьому місці утворюється досить потужний міграційний потік, оскільки птахи облітають акваторію водосховища.

Спостерігали 35 видів птахів, серед них найбільш численні пролітні види — зяблик, шпак і велика синиця, на водосховищі — крижень, мартин звичайний та лебідь-шипун.

JC5iP2wuVtU (2)Учасниками акції здійснювався відлов птахів із метою кільцювання.

За фото й допомогу в проведенні акції — окрема подяка співробітнику Канівського природного заповідника Миколі Борисенку.