У ЧДТУ відбулася ювілейна V науково-практична конференція «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»

У ЧДТУ відбулася ювілейна V науково-практична конференція «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»
в Новини, Освіта і наука

28 березня у Черкаському державному технологічному університеті відбулася ювілейна V науково-практична конференція «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект». Традиційно були запрошені науковці зі всієї України, оскільки цей захід за п’ять років набув широкого резонансу.

“Черкаський державний технологічний університет є цікавою дискусійною платформою для гуманітаристики тож, як правило, такі зустрічі надихають нас на подальші наукові пошуки”, – зазначила завідувачка кафедри філософських і політичних наук Анжела Бойко.

Розпочав науково-практичну конференцію своїм вітальним словом ректор ЧДТУ Олег Григор:

1f9217c0-807b-4eb4-9918-815853f8e770

“Уже вп’яте ми збираємось на конференцію і кожного разу ми пропонуємо абсолютно інші погляди на існуючі проблеми, впевнений, що дискусія буде жвавою. Без філософії ми, практично, не уявляємо життя. Дякую гостям, що завітали до нас”.

У свою чергу Анжела Бойко розповіла про те, яким чином відбувалося становлення кафедри філософських і політичних наук, наголосила на вагомих здобутках та досягненнях, окреслила найближчі завдання кафедри для подальшої перспективи розвитку.

f75d688e-e5ad-49a7-bd4e-9d8f6d828899

– На сьогоднішній день у складі кафедри 2 доктори наук та 6 кандидатів філософських наук. Нині ми з гордістю говоримо про те, що маємо три освітніх рівні: бакалавр, магістр, доктор філософії, – розповіла завідувачка кафедри.

У заході взяли участь представники майже всіх навчальних закладів області. Учасниками конференції пленарного засідання став доктор філософських наук, професор, завідувачка кафедри філософії Харківського національного медичного університету Катерина Карпенко, яка під час виступу на тему: «Проблеми сучасної цивілізації в контексті ХХIV Всесвітнього Філософського Конгресу» поділилася з аудиторією особистими враженнями від участі у Філософському Конгресі, що минулоріч проходив у Пекіні.

– Сьогоднішня наша зустріч це дуже велика справа для наукового рівня. Своє завдання я вбачаю так: оскільки конференція присвячена освітнім технологіям, буду намагатися зацікавити у контексті проблеми, яку ви поставили на конференції, тобто технології, адже це також було розглянуто на Філософському Конгресі, що проходив у Пекіні, – повідомила пані Катерина.

044923bb-ce32-45c2-828f-cf83066d07f7

Також доктор політичних наук, президент Академії політичних наук Петро Мироненко розповів про Академію політичних наук та приділив особливу увагу «Інституту президентства в Україні».

5f218c4c-a831-426d-8f80-3299b0e0aba1

Взяли участі у конференції кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло Жук виступив в онлайн-режимі з доповіддю на тему: «Філософські виміри 2020», доктор філософських наук, професор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Я. Мудрого Світлани Куцепал з темою: «Соціальна міфологія в умовах гібридної війни» та кандидат політичних наук, проректор ЧДТУ Микола Куницький доповів на тему: «Політична поведінка як «індикатор» досягнень та ризиків демократичної трансформації українського суспільства».

Реклама