У Черкасах буде нова футбольна команда

в Новини

Після того як футбольний клуб «Черкаський Дніпро» повідомив про переїзд до Білозір’я та втратив місце у другій лізі чемпіонату України з футболу, «Черкаський спорт» звернувся за коментарем, щодо цієї ситуації до заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара.

До діалогу із Юрієм Андрійовичем Ботнаром спонукав той факт, що він, як заступник міського голови Черкас, відповідає за спортивну галузь міста. До того ж на столі виконавчого комітету лежать пропозиції по створенню муніципального футбольного клубу, який немає ніякого відношення до нині діючого ФК «Черкаський Дніпро».

– Юрію Андрійовичу, які перспективи очікують великий футбол у місті Черкаси у 2018 році?

– Ситуація із створенням муніципального футбольного клубу дещо змінилася і зараз є актуальним питання створення муніципального СПОРТИВНОГО КЛУБУ. Річ у тім, що під одним клубом ми можемо об’єднати і футбольну, і волейбольну і інші команди міста із ігрових видів спорту. Зрозуміло, що, наприклад, футбольна команда почне участь у змаганнях на аматорському рівні але переконаний, що згодом здобуде право грати на професійному рівні. Але загалом і клуб і його команди розвиватимуться так як того захоче громада міста.

– Коли планується створення такого клубу?

– Ми розуміємо, що відтягувати нікуди, тож наступного тижня відбудеться розширена нарада з приводу цього питання. Також ми зберемо інформацію з Херсона, Франківська, Хмельницького та інших міст, де вже створено муніципальні клуби. Ми маємо врахувати всі ускладнення у цьому процесі. Маємо створити футбольну команду, що матиме важливіше значення, аніж мали «Славутич» та «Черкаський Дніпро». Новий клуб, насамперед, має виконувати функцію соціального ліфта для вихованців місцевих спортивних шкіл.

– Над назвою спортивного клубу вже думали?

– Так на нашу думку найкращим варіантом буде, якщо команди виступатимуть під улюбленою назвою «Дніпро» (Черкаси). Знаєте, якщо команди клубу виступатимуть під одним брендом, це може додатково привабити інвесторів, які матимуть змогу стати генеральним чи офіційним партнером клубу.

– Тобто можна очікувати, що вже влітку 2018 року футбольна команда «Дніпро» (Черкаси) стартує у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд?

– На це і розраховуємо.

– А якщо після цієї публікації знайдеться спонсор, який додасть необхідну суму для виступу у другій професіональній лізі?

– Наскільки мені відомо, для того щоб грати на професіональному рівні потрібно пройти певну атестацію. Але відомі і винятки із таких правил. Тож ми готові і на такий крок.

– Дещо незручне питання – а якщо депутати найближчої сесії не підтримають ідею створення муніципального спортивного клубу і, відповідно, футбольної команди?

– Тоді на сесію ми прийдемо із вболівальниками, щоб переконати, що такий клуб місту, з метою популяризації спорту та здорового способу життя, потрібен. Кошторис його утримання не буде захмарним.

– На підтримку обласної влади розраховуєте?

– Це вже буде наступний крок. Звісно ми пропонуватимемо співпрацю.

– Ще одне цікаве питання – а якщо керівництво футбольного клубу «Черкаський Дніпро» змінить свої плани і матчі другої ліги проводитиме у Черкасах?

– Нічого страшного – у Черкасах гратимуть дві футбольні команди – «Дніпро» (Черкаси) і «Черкаський Дніпро». Проте одна з них належатиме всім містянам і кожен з них буде її власником.

– Імпонує Ваша впевненість у необхідності Черкасам мати свою футбольну команду, яка належатиме кожному жителю міста. Напевне у вас у цьому питанні є однодумці.

– Сподіваюся, що однодумцями у цьому є усі, хто шанує традиції черкаського футболу. Відродження «Дніпра» є спільною позицією нашої свободівської команди у Черкаській міськраді. Сподіваюсь, що інші депутати й сили мають аналогічне бачення розвитку футболу у нашому місті.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Батьки підлітків, які зламали гойдалку на інклюзивному майданчику, платитимуть штраф (ВІДЕО)
Новини
У наступному році в школах Черкас буде нове меню
Новини
Частина Черкас сьогодні буде без світла

Добавить комментарий