У Черкасах молодь з інвалідністю навчатимуть правильному поводженню з відходами

У Черкасах молодь з інвалідністю навчатимуть правильному поводженню з відходами
в Новини

Фото тематичне

У межах навчальної програми Zero Waste Academy у березні 2021 року у Черкасах починає реалізовуватися проєкт «ЕКО-мушля”. Його унікальність полягає у тому, що вперше екологічний проєкт реалізовується в особливому житловому масиві для сімей, які мають дітей з інвалідністю, на вул. Олени Теліги 15/1. Зрештою – даний житловий будинок може отримати статус «Будинок Zero Waste». Авторка проєкту, Анна Деркач, є активісткою даної спільноти, має інвалідність І групи, є фіналісткою  програми Zero Waste Academy“.

Презентація проєкту відбудеться: 12 березня о 15.00 у Центрі фізичної та соціальної реабілітації молоді з інвалідністю «Перспектива» вул. Олени Теліги 15/1, м. Черкаси.

Цільова група проєкту – це молодь з інвалідністю різних нозологій та члени їх родин. Молодь з інвалідністю є активною частиною суспільства і прагне впливати на суспільні явища, долучатися до екологічних проєктів, розвивати інклюзивність суспільства. Проєкт спрямований на інформування учасників про правильне поводження з відходами та способи зменшення кількості сміття. Учасники будуть переглядати тематичні відео та обговорюватимуть їх із екоактивістами. Також вони візьмуть участь у майстер-класах із правильного поводження з відходами.

У ході реалізації проєкту передбачається спорудження громадського компостера для органічних відходів, а також постановка та показ тематичної вистави театральної студії «Рампа» для особливих акторів.

*Zero Waste – англ. нуль відходів

Координаторка  Ліана Деркач 067 855 44 28