У Черкасах діяла філія міжрегіональної мережі «порностудій» (ФОТО)

У Черкасах діяла філія міжрегіональної мережі «порностудій» (ФОТО)
в Новини

Як повідомляє пресслужба прокуратури Кіровоградської області мережа студій працювала у Кропивницькому, Черкасах та Кривому Розі. Інтернет-порностудії облаштували в помешканнях приватних квартир та орендованому приватному будинку.

Моделі працювали за комп’ютерами, які були оснащені веб-камерою для онлайн-відеозйомки та професійним освітленням. Порноконтент надавався у режимі реального часу, а плата за послуги здійснювалось щохвилинно.

На даний час уже встановлено організатора, адміністраторів та моделей.5E76857E-0171-4760-8318-CC3F76CEDDC0

За місцем проживання фігурантів справи, квартирах та приватному будинку, де працювали порностудії провели обшуки та вилучили техніку для зйомки, секс-іграши, чорнові записи, банківські картки та флеш-накопичувачі. Також задокументували протиправну діяльність кількох моделей.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

Наразі встановлюються усі обставини кримінальної події. Вирішується питання повідомлення про підозру особам, причетним до скоєння вказаного кримінального правопорушення. Триває слідство.

203C0A15-A8F3-4A85-B516-0907E7F9EF85