У Черкасах говорили про “Народну Конституцію”

У Черкасах говорили про “Народну Конституцію”
в Новини

29 вересня в Черкасах стартував регіональний форум «Новий суспільний договір», що організований коаліцією громадянського суспільства «Народна Конституція». Черкаси  – перше місто, яке долучилось до проекту. В рамках заходу, організатори виступили з ініціативою про розробку та ухвалення нової Конституції України. Проект відповідного Закону вже зареєстрований у Верховній Раді.

– Ми спробували подивитися як виходили з кризи різні країни світу, що саме вони робили. Всі країни прийшли до такого поняття як «новий суспільний договір». Ми спробували дослідити що це таке і як можна застосувати цю практику в Україні, – говорить один із організаторів проекту Віталій Чудновський.

Ініціатори проекту говорять, що саме принцип “Суспільного договору” і має лягти в основу нової Конституції.

В проекті Закону, що вже зареєстрований в Верховній Раді, автори виділяють три етапи підготовки проекту нової Конституції: ініціювання проекту підготовки, скликання Конституційних Зборів України та винесення проекту на Всеукраїнський референдум.

narodna_konstitucia-png-pagespeed-ce-pt3lad5shy

Результатом проведення форуму у місті Черкаси стало створення Регіонального представництва Коаліції громадянського суспільства «Народна Конституція».

Фото: http://www.national-constitution.org