У Черкасах хочуть встановити касові апарати для продажу квитків у парках

У Черкасах хочуть встановити касові апарати для продажу квитків у парках
в Новини

Продаж квитків на атракціони у черкаських парках та у зоопарку має здійснюватися за допомогою касових апаратів. Відповідне доручення під час оперативної наради дав міський голова Анатолій Бондаренко керівникам підприємств.

Як зазначив директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Яценко, нині вивчається питання щодо того, аби біля кожного атракціону встановити термінал, щоб відвідувачі могли розрахуватися як готівкою, так і за допомогою купюроприймача.

«Ми повинні іти в ногу із часом і відходити від обігу готівкових коштів на наших підприємствах. Адже там, де є готівка, там можливі зловживання. Це стосується як КП «Дирекція парків», Черкаського міського зоологічного парку “Рошен”, так і КП «Черкасиелектротранс»», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Також міський голова наголосив на необхідності якісної підготовки зелених зон відпочинку до початку паркового сезону. Особливу увагу, за його словами, необхідно приділяти належному санітарному стану у парках. Адже останнім часом щодо цього є чимало нарікань. Порушення благоустрою фіксуються управлінням інспектування.

Про це інформує пресслужба міськради