У Черкасах хочуть закупити нові тролейбуси за кошти Європейського банку (ВІДЕО)

1448284326-920
besplatka_728_90_ukr

У межах співпраці із головою Черкаської ОДА Олександром Скічком міський голова Черкас Анатолій Бондаренко планує реалізувати декілька проєктів. Один із таких — закупівля рухомого складу тролейбусного парку за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це керівник міста повідомив у студії «ВиЧЕрпно».

Загальна сума коштів кредиту складатиме від восьми до десяти мільйонів євро, проте яка це буде кількість тролейбусів — поки що достеменно невідомо. Один тролейбус вартує від п’яти до семи мільйонів гривень. На ці кошти, можливо, закуплять ще й інше обладнання для тролейбусного парку.

«Пан Скічко нам допомагає в цьому, він є координатором цього проєкту. Ми працюємо спільно з Міністерством фінансів, щоб отримати кредит в Європейського банку», — зазначив Бондаренко.

бонд

За його словами, банк може не надати ще одного кредиту через те, що cвого часу КП «Черкаситеплокомуненерго» невчасно заплатило кредит, який взяли ще десять років тому.

«Коли я був у Харкові, то проводив перемовини із заступником міністра фінансів. Вони, все-таки, готові нам допомагати в цьому питанні», — зауважив міський голова.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить