У Черкасах ліквідували міжнародний канал контрабанди наркотиків, які продавали через телеграм

У Черкасах ліквідували міжнародний канал контрабанди наркотиків, які продавали через телеграм
в Новини

Ліквідовано незаконний канал контрабанди наркотичних та психотропних речовин з Угорщини до України та припинено діяльність Інтернет-магазину, учасники якого розповсюджували наркотики в Черкаській області через Інтернет-додаток «Telegram». Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної покуратури.

За результатами обшуків, проведених на території Закарпатської та Черкаської областей, у підозрюваних вилучено понад 350 упаковок наркотичних засобів та психотропних речовин, таких як трамадол, ксанакс, а також особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.

Крім того, вилучено засоби зв’язку, електронні ваги, банківські карти та чорнові записи, які підтверджують протиправну діяльності.

Задокументовано 10 епізодів тяжких та особливо тяжких корисливих злочинів, пов’язаних із наркоторгівлею в Україні.

Одного з підозрюваних, 28-річного жителя Закарпатської області, затримано на місці злочину, у зоні митного контролю в м. Мукачево Закарпатської області. Йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Іншу, 23-річну жительку міста Канева, затримано за місцем її проживання, де правоохоронцями виявлено заборонені для обігу речовини. Їй повідомлено про підозру за ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України.

Обом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Наразі триває встановлення інших учасників угруповання.

Довідково: санкціями ч. 3 ст. 305 та ч. 3 ст. 307 КК України передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.