У Черкасах мама з дочкою промишляють шахрайством, забираючи у дітей прикраси

в Новини

Знайомляться, входять у довіру, а потім обкрадають. Так у черкаських подвір’ях, на дитячих майданчиках промишляють шахраюванням мати з дочкою, принаймні так вони представляють довірливим дітям.

Випадок, про який нашому виданню розповіла мама ошуканої дівчинки, стався у Південно-західному районі, у дворі будинків 15 та 17 по вул. 30 років Перемоги.

— У цю п’ятницю моя дочка і племінниця вийшли погуляти у двір близько 16.00. Приблизно в 17.00 ми їх забрали і пішли гуляти в парк. А уже десь о 19.00 я виявила, що у моєї доньки зникли золоті сережки. Спочатку я вирішила, що вона просто їх загубила, але потім побачила, що і у племінниці немає сережок. Ми почали розпитувати дітей, де вони поділи сережки. Зрештою, вони розповіли, що, коли вони гуляли, на майданчик прийшла молода чорнява жінка з п’ятирічною дочкою Машею. Вони почали з цією дівчинкою гуляти. А потім жінка запропонувала заплести нашим дівчатам кіски, на що ті відповіли згодою. Таким чином вона зняли з них сережки, що вони й не помітили, — розповідає мама однієї з дівчаток Катерина.

За її словами, жертвою шахрайки ледь не стала ще одна маленька дівчинка, проте вона вчасно відчула, що її сережки розстібнули і, очевидно, завадила крадіжці прикрас.

Молоду жінку з дівчинкою бачила і жителька будинку, проте самого процесу, як та знімає сережки, вона не помітила. Хоча і відзначає, що відразу відмітила, що мама з дочкою не з їхнього двору.

Відразу після вище вказаних подій жертви шахрайства викликали на місце події поліцію і написали заяву про вчинення злочину.

Проте, за словами постраждалих, вони не вірять, що шахраїв спіймають, адже вже чули про подібні випадки, проте, поки що, жодного результату немає.

Мами ошуканих дівчаток наголошують, що для них зараз головне, щоб на «уловки» шахраїв не попалися й інші довірливі діти.

Можливо Вас зацікавить

Новини
5 800 черкащан вакцинувалися за добу
Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів
Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»