У Черкасах медпрацівників судитимуть за інвалідність немовляти після пологів

У Черкасах медпрацівників судитимуть за інвалідність немовляти після пологів
в Новини

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом несумлінного виконання медпрацівниками своїх обов’язків.

Як зазначають у прес-службі відомства, розслідуванням встановлено, що медичні працівники КЗ ЧМПБ «Центр матері та дитини» в місті Черкаси неналежно виконали свої професійні обов’язки під час приймання пологів у породілі, а саме  не провели терміновий кесарів розтин.  В результаті новонародженое немовля набуло інвалідність.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, трьом медичним працівникам повідомлено про підозри.

На підставі ст. 290 КПК України матеріали кримінального провадження відкрито сторонам, після ознайомлення з якими вирішиться питання про погодження обвинувального акту та направлення до суду для розгляду по суті.

Довідково: вчинене кримінальне правопорушення карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.