Поширити

У Черкасах між двома міськими школами організували освітній проєкт з обміну учнями

У Черкасах між двома міськими школами організували освітній проєкт з обміну учнями

У Черкасах між двома міськими школами організували освітній проєкт з обміну учнями «Лідерський Че_Бум».

Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Ініціаторкою та ідейною натхненницею цього проєкту є президентка Черкаського НВК №34 Анастасія Йосипенко. Метою освітнього проєкту є здобуття досвіду, отримання нових вражень та емоцій, а також обмін досвідом в роботі самоврядування шкіл.

Цього разу в обміні взяли участь учні Черкаської спеціалізованої школи №28 та Черкаського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів — ліцей спортивного профілю №34».

Читайте також: Хворіють переважно діти: цьогоріч на Черкащині зареєстрували понад 360 випадків скарлатини

Реклама