У Черкасах може запрацювати сучасний центр підприємців Дія.Бізнес.

У Черкасах може запрацювати сучасний центр підприємців Дія.Бізнес.
в Новини

Уже в наступному році в обласному центрі може запрацювати сучасний центр підприємців Дія.Бізнес. Нині ж офіційно розпочав роботу консультаційний стенд від цього національного проєкту. Про його можливості та послуги під час презентації в ОДА розповіла заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

– Мінцифра спрощує бюрократичні процеси та впроваджує сучасні онлайн-сервіси, щоб вести бізнес в Україні можна було зручно і прозоро, – говорить вона. – Наш проект має дві складові – онлайн платформа та мережа центрів підтримки підприємництва. У них доступний безкоштовний консалтинг, є можливість відвідувати освітні події, майстер-класи, інтенсиви, а ще – протестувати свій продукт перед запуском у продаж. Ми плануємо відкривати подібні центр в кожному місті України з населенням більше 50 000 чоловік.

Перші Центри уже запрацювали в Харкові, Миколаєві та на базі КНУ імені Тараса Шевченка.

Консультаційний стенд у Черкасах – це можливість підприємцям мікро, малого та середнього бізнесу скористатися послугою швидкого консалтингу, а також дізнатися про 50 інших безкоштовних консультацій, що доступні в онлайн-форматі на порталі Дія.Бізнес.

Повномасштабний центр для підприємців Дія.Бізнес у Черкасах планують відкрити наступного року.

Перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко, який взяв участь у презентації, зауважив, що міська влада підтримує цю ініціативу й готова до співпраці.

– Малий та середній бізнес – це локомотив всієї економіки країни, – додав він. – Зараз у часи пандемії для підприємців достатньо складні часи, вони потребують і фінансової, й організаційної підтримки. Думаю, завдяки можливостям центру підтримки підприємців Дія.Бізнес та онлайн-платформи ті, хто відкрив чи тільки відкриває власну справу, – знайдуть відповіді на всі свої питання, знімуть усі сумніви.

Центр для підтримки підприємців у офлайні відкриватимуть за підтримки компанії «Укравіт» та компанії «Хуавей Україна», яка є технічним партнером в багатьох створених центрах від Дія.Бізнес.

Про це інформує пресслужба міськради