У Черкасах нагородили організаторів книжкового фестивалю

У Черкасах нагородили організаторів книжкового фестивалю
в Новини

Із нагоди Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого, у Черкаській міській раді відзначили організаторів щорічного Черкаського книжкового фестивалю. Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Цей захід уперше відбувся у квітні 2017 року і вже багато років поспіль збирає сучасних кращих майстрів, музикантів, письменників, акторів, кіносценаристів, краєзнавців. Автори презентують свої книги, поети декламують вірші, видавництва та книгарні пропонують нові книги, сценаристи показують кінострічки, майстри відкривають артзони. І навіть під час воєнного стану організаторам книжкового фестивалю вдається проводити змістовні культурні заходи.

Тож подяками міського голови відзначено Людмилу Фіть, Юлію Чабаненко, Євгенія Буряка, Катерину Костюк, Олену Литвин, Марину Клімчук, Віру Буряк та Олександра Скалигу.

Нагороджені, у свою чергу, подякували міській владі за увагу і запросили до подальшої співпраці заради підтримки та розвитку української культури.

«Ця каденція міської ради може увійти в історію як та, яка підтримує культуру, проводить націєутворюючі творчі заходи, які спонукатимуть більше любити наше місто і пишатися Україною», – зазначила одна з організаторок Черкаського книжкового фестивалю Людмила Фіть.