У Черкасах нагородили учасниць бойових дій

У Черкасах нагородили учасниць бойових дій
в Новини

Сьогодні, 8 березня, у Черкасах відзначили жінок, які взяли зброю до рук і разом із чоловіками у зоні бойових дій знищують ворога.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради. 

Учасницям бойових дій міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вручив нагрудні знаки “За мужність і героїзм”. Серед них жінки-військовослужбовиці, правоохоронниці, прикордонниці.

Медалями “За сумлінну працю” нагороджено представниць різних галузей Черкас. Відзначили педагогів, комунальниць, працівниць культурної галузі, освітянок, транспортниць, медикинь, спортсменок та волонтерок.

«Уже понад рік, як триває повномасштабне вторгнення росії в Україну. Для перемоги в цій війні кожен українець і українка робить все можливе і навіть неможливе, як на полі битви, так і в тилу. За цей час Черкаси стали справжнім гуманітарним тилом. І вагому роль у цьому відіграють саме наші черкаські жінки. Кожного дня я захоплююся мужністю наших берегинь, їхнім розумом, витривалістю і наполегливістю. Жінки, які працюють у військових частинах, у медичних, освітніх і культурних закладах, на комунальних підприємствах, щоденно радують нас своїми успіхами. Пишаємося вами. І нехай ця весна буде переможною для України», – зазначив Анатолій Бондаренко.