У Черкасах налагоджуватимуть трьохсторонній діалог у галузі зовнішньої реклами між бізнесом, громадою та владними структурами

У Черкасах налагоджуватимуть трьохсторонній діалог у галузі зовнішньої реклами між бізнесом, громадою та владними структурами
в Новини

Усе про останні тенденції рекламного ринку та проблеми, які гальмують його розвиток, із уст досвідчених вітчизняних та зарубіжних експертів. Уперше в Черкасах наприкінці осені пройде масштабна міжнародна конференція «Outdoor3». Її проведення заплановане на 30 листопада. Захід збере керівників рекламних відділів органів місцевого самоврядування, директорів найбільших операторів зовнішньої реклами, профільні неурядові організації та бізнес-консультантів, інформують на сайті Черкаської міської ради.

«Outdoor3» покликана, передовсім, налагодити трьохсторонній діалог у галузі зовнішньої реклами між бізнесом, громадою та владними структурами. Зініціювали проведення конференції в такому форматі у виконавчому комітеті Черкаської міської ради. Втілити цей задум у життя їм допомагатимуть Асоціація зовнішньої реклами України, організація «CEUREN», а також неурядові організації з Німеччини (зокрема, CIVIC – Institute for International Education, Ifa – Institut für Auslandsbeziehungen).

– Запланована нами конференція є галузевою й розрахована на професіоналів. Йдеться про представників бізнесу та профільних асоціацій, які опікуються зовнішньою рекламою в Україні, – розповів начальник відділу реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури, містобудування та інспектування Андрій Поліщук. – Водночас, серед задумів заходу – подружити бізнесову й владну структури. Насправді, так склалося, що діалог між ними в такому форматі відбувається вкрай рідко. Утім, без представників громадянського суспільна навряд чи це можливо. Ще одна, четверта, складова, яка допомагає знайти порозуміння між усіма цими групами – це експерти. Насправді, бізнес має свої ключову мету, показники ефективності, а влада інші. Але і ті, й інші працюють заради того, щоб розвивалося суспільство, економіка, а кінцевим споживачем їхніх послуг в  обох випадках є громада.

За словами Андрія Поліщука, під час цього заходу його учасники зможуть обмінятися досвідом, знайти спільні проблеми, які зазвичай схожі в кожному з міст, та їх шляхи вирішення. Не виключено, що подібна співпраця виллється в напрацювання рекомендацій щодо змін до законодавчих нормативно-правових актів, які регулюють рекламну діяльність. Відтак, у рамках конференції, окрім виступів спікерів із різних міст України та Німеччини, будуть проведені панельні дискусії, під час яких, власне, й відбуватиметься пошук нових рішень для рекламної галузі в ситуації прискорення процесів змін, що притаманні наразі як Україні, так і світові.

Загалом, проведення «Outdoor3» передбачатиме три блоки:

І) «Взаємодія» – знайомство з європейським та місцевим досвідом налагодження співпраці;
ІІ) «Візуальний» – робота з образами й абстракціями; реклама, як містобудівний фактор;
ІІІ) «Бізнес» – огляд ініціатив, трендів та живих кейсів.

– Рекламний бізнес доволі згуртований та демонструє позитивні приклади формування галузевих правил гри, більше того – в умовах падіння з об’єктивних причин рекламного ринку майже за різними оцінками на 30 % вони відкриті до діалогу щодо розвитку міського простору, – каже Андрій Поліщук. – Попри все, ми спостерігаємо, що цей ринок продовжує впроваджувати унікальні галузеві проекти, тож під час цієї конференції будемо детально розглядати можливі вектори розвитку спільних зусиль учасників процесу й способи досягнення синергії в сфері зовнішньої реклами.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ
БЛОК ЧАС ПОДІЯ
ВСТУП 9:00 – 10:00 Реєстрація учасників
10:00 – 10:05 Відкриття. Вступна доповідь
10:05 – 10:25 Слово міському голові Черкас та німецьким гостям
І блок “Взаємодія”
(європейський досвід)
10:25 – 10:40 Доповідь (Alexander Burka: «Participation in societies internationally reviewed»)
10:40 – 11:00 Доповідь (Hothumar: «To whom belongs the City? Planning, Participation and Partnerships?»)
11:00 – 11:20 Доповідь (Georg Schwedt: «The European Citizens’ Initiative – bridging the gap between the EU and it’s citizens»)
11:20 – 12:00 Панельна дискусія (пов’язана з попередніми темами)
Відпочинок/спілкування 12:00 – 12:20 кава-брейк
ІІ блок “Візуальний”
(робота з образами, абстракціями)
12:20 – 12:40 Доповідь (Андрій Поліщук: «Позитивний досвід Черкас в реформуванні рекламної галузі»)
12:40 – 13:00 Доповідь (Дмитро Аранчій: «Штучний Інтелект в Архітектурі»)
13:00 – 13:20 Доповідь
13:20 – 14:00 Панельна дискусія (пов’язана з попередніми темами)
Відпочинок/спілкування 14:00 –15:00 Обід
ІІІ блок “Бізнес”
(ініціативи, тренди, живі кейси)
15:00 – 15:20 Доповідь (Оксана Поліщук: «Сірий ринок реклами»)
15:20 –
15:40
Доповідь (Володимир Патіс: «Змінюйся або здохни!»)
15:40 – 16:00 Доповідь (Андрій Кашпур: «Проектування майбутнього. Очікувані тренди»)
16:00 – 16:20 Панельна дискусія
фітбек 16:20 – 16:25 Анкетування
Відпочинок/спілкування 16:25 – 17:25 Кава, неформальне спілкування