У Черкасах навчали правильного ділового та особистісного спілкування

в Блоги Новини Тетяна Симоненко

Нещодавно у Черкасах був проведений тренінг-інтенсив «Психологія комунікації».

Провела захід разом із кандидатом психологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри педагогіки і психології ЧНУ імені Богдана Хмельницького Інною Лук’янець та кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри педагогіки і психології Сабіною Раджабовою.

DSC06093 - копия

Наш спільний тренінг був організований для всіх, хто прагне успіху в житті, прагне ефективно продавати й купувати та розвивати корпоративні й особистісні стосунки. Також під час проведення заходу ми орієнтувалися на людей, які прагнуть підвищити рівень психолого-комунікативної компетентності.

Відмічу, що психолого-комунікативна компетентність є важливим інструментом ділового та особистісного спілкування. Досить часто для успішної комунікації людині заважають глибиннопсихологічні бар’єри. Саме їх виявлення і нейтралізація допоможуть людині вільно і легко спілкуватися у повсякденному житті.

Також під час практичних вправ ми спрямовувалися на формування культури міжособистісної взаємодії, розвиток вербального інтелекту, уміння вести діалог та переконувати, послідовно висловлювати свою думку та презентувати себе.

DSC06160

 

Можливо Вас зацікавить

Андрій Бортник
БЛОГ: Чому кожен мешканець щомісяця переплачує більше третини за вивезення ТПВ?
Блоги
БЛОГ: Ключовим в моїй передвибочій програмі є пункт, про те, що в місті має бути створена «Агенція розвитку, інвестицій та промоції Черкас», — Сергій Рубан
Блоги
БЛОГ: Хто з черкаських політиків підтримує «меморандум» з ОПЗЖ, — Дмитро Кухарчук