У Черкасах новий ТРЦ “DEPOT” відкриють навесні

У Черкасах новий ТРЦ “DEPOT” відкриють навесні
в Новини

Вже на початку весни у березні в нашому місті з’явиться ще один торгово-розважальний центр “Depot” на розі Горького-Шевченка, пише “in.ck.ua”.

За першочерговим планом, ТРЦ “Depot” у Черкасах повинен був відкритися ще у 2013 році, проте виникла затримка, пов’язана із нестабільною політичною та економічною ситуацією в країні.

У перекладі на українську слово “depot” означає “склад, база”. Бренд “depo’t Center” – це об’єднані загальною концепцією торгово-розважальні центри. Сьогодні центри “depo’t Center” щодня приймають 10-15 тисяч осіб в Чернівцях, Лубнах та Миколаєві.

Як розповідають в адміністрації ТРЦ, він розрахований на середній клас. На першому поверсі ТРЦ планують розмістити гіпермаркет на 6 тисяч квадратних метрів, супермаркет електроніки, дитячий супермаркет, фудкорт і великий дитячий розважальний центр на третьому поверсі.

– Наші ТРЦ в інших містах часто є майданчиками для загальноміських та обласних заходів, у нас вироблений цілий спонсорський пакет, у деяких ТРЦ проводяться спортивні змагання обласних і республіканських масштабів. У Черкасах плануємо проводити таку ж політику, – розповідає комерційний директор ТРЦ “DEPOT” Володимир Нікітенко.