У Черкасах обговорили спортивні здобутки області

в Новини, Спорт

Про найновіші здобутки у спортивній галузі області та про рейтинг спортивних шкіл Черкащини говорили сьогодні під час прес-конференції, що відбулась у прес-центрі «Нової доби». У прес-конференції взяли участь спортсмени – майстри, юніори, провідні тренери та спортивні функціонери.

– Хочу зазначити, що квітень-травень був дуже насичений на різноманітні спортивні події та заходи. Зокрема, була проведена Всеукраїнська акція «Пліч-о-пліч», під час якої 3150 спортсменів разом віджалися 25 разів. Також за підсумками Міністерства були визначені рейтинги спортивних шкіл і Черкаська комплексна дитяча юнацько-спортивна школа № 2 ввійшла в десятку найкращих спортивних шкіл України, набравши 6438 очок, – зазначила заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко.

На прес-конференції були присутні представники Черкаського обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Брайченко Тетяна та Бражник Сергій.  За словами Брайченко Тетяни, організація «Спорт для всіх» існує в Україні з 2003 року і працює в основному з усіма верствами населення, яким небайдужий спорт.

Заступник директора ДЮСШ «Олімпія» ФСТ «Україна» Лідія Ленська розповіла про здобутки школи.

– В нашій школі три відділення: спортивна гімнастика для юнаків, спортивна гімнастика для дівчат та художня гімнастика. З нашими вихованцями працюють кваліфіковані тренери, які за минулий рік підготували 5 майстрів спорту. Варто зазначити, що протягом останніх років наші спортсмени показують чудові результати на чемпіонатах України, області, міста. І це однозначно заслуга тренерів, які повністю віддають себе професії і дітям, – повідомила Лідія Ленська.

Також на заході були присутні старший тренер області зі спортивної гімнастики Ірина Надюк разом зі своїми вихованцями Іллею Ковтун та Назаром Чепурним. Хлопці з гордістю продемонстрували численні медалі, кубки та нагороди, виборені на різноманітних чемпіонатах і поділилися своїми планами на майбутнє.

df

– Я займаюся гімнастикою з 3 років і моя мрія – виграти Олімпійське золото в командних та особистих змаганнях, – сказав спортсмен Назар Чепурний.