У Черкасах обробляють парки

У Черкасах обробляють парки
в Новини

Відділ екології департаменту ЖКК Черкаської міської ради розпочав проводити комплексні заходи по боротьбі із хворобами та шкідниками на зелених насадженнях.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Як пояснив начальник відділу Володимир Гусаченко, це робиться для того, щоб захистити дерева і водночас зробити більш комфортним перебування людей у місцях відпочинку. Адже препарати, якими проводиться обробка, вбивають і кліщів, і комарів.

«Обробляємо саме зараз, тому що нині шкідників у зелених зонах найбільше, і погода стає сприятливою для прогулянок, тому у місцях відпочинку перебуває багато людей. Складені спеціальні графіки обробки, які залежать від погоди. Адже необхідно, щоб протягом трьох днів не було дощу. Відвідувачам парків турбуватися не потрібно. По-перше, обробка проводиться досить рано, близько 6 ранку, по-друге, препарати безпечні для людей і тварин і повністю вивітрюються протягом півгодини. Не бажано перебувати у парку лише під час процесу обробки», – розповів Володимир Гусаченко.

За його словами, заходи по боротьбі зі шкідниками та хворобами проводить фірма, яка виграла тендер. Роботи виконують за допомогою генератора гарячого туману і оприскувачів. 

«Сьогодні була проведена обробка у парках Б.Хмельницького, «Молодіжному», «Соснівському», вздовж пішохідних доріжок парку «Спортивний», Дахнівському лісопарку. Там протягом останніх років висаджувалися молоді чорні сосни, які потребують постійного захисту від шкідників і хвороб. На черзі – парк «Перемоги», 1 міської лікарні, сквери «Надія» та Хіміків», – розповів Володимир Гусаченко.

Протягом двох тижнів, якщо буде сприятлива погода, буде оброблено 70 га зелених зон.