У Черкасах на площі Слави оновили Стелу Пам’яті, присвячену захисникам і захисницям України. Її відкрили восени 2023 року.
Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.
На ній – портрети та прізвища полеглих воїнів з Черкас, які віддали свої життя за незалежність та суверенітет України.
Потреба оновити стелу виникла через те, що збільшилася кількість загиблих. Їхні портрети вже додали.
«Ці фото – це обличчя тих, хто ціною власного життя здобуває для нас українську перемогу. Ми маємо пам’ятати про них і про їхній подвиг», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.


