У Черкасах п’яний молодик погрожував працівникам гастробару

У Черкасах п’яний молодик погрожував працівникам гастробару
в Новини

В одному з закладів середмістя 24-річний молодик, перебравши оковитої, погрожував працівникам та намагався вчинити бійку. Допомогла персоналу у вирішенні ситуації кнопка «Термінового виклику поліції».

О пів на першу ночі на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області надійшов сигнал «Тривога» з бару, що розташований на вулиці Небесної Сотні.

Оперативно скерований наряд поліції охорони негайно прибув на місце події, де адміністрація закладу вказала на розігрітого алкоголем чоловіка, який поводив себе неадекватно, порушуючи публічну безпеку та порядок. Працівники розповіли, що після відпочинку в барі він відмовився платити за чеком та на їх зауваження щодо цього відреагував агресивно, почав погрожувати та провокувати бійку.

Поведінка молодика не змінилася і в присутності правоохоронців, висловлювався нецензурною лайкою та чинив злісну непокору законній вимозі поліцейських під час виконання ними службового обов’язку. Щоб вгамувати зухвальця було застосовано кайданки та заходи фізичного впливу.

24-річного затриманого доставлено до Черкаського ВП ГУНП.

Про це інформує Управління поліції охорони в Черкаській області