Сьогодні, 19 лютого, члени виконавчого комітету Черкаської міської ради затвердили зміни до порядку виплати допомоги при народженні дитини.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Відтак передбачається, що “Пакунок малюка” надаватимуть усім породіллям без урахування належності до пільгових категорій.
Також породіллям продовжуватимуть виплачувати матеріальну допомогу в розмірі 25 тисяч гривень при народженні дитини без урахування вартості “Пакунку малюка”.
Раніше ми писали, що в Черкасах планують перерозподілити майже 50 мільйонів гривень на підтримку ЗСУ.