У Черкасах переселенці з Донеччини здійснили свою мрію (відео)

У Черкасах переселенці з Донеччини здійснили свою мрію (відео)
в Новини

“Тут у Черкасах здійснилася моя мрія. Я нарешті відкрила своє приватне підприємство з організації свят”, – говорить переселенка зі сходу Вікторія Фещенко. Вона разом з чоловіком Валерієм та двома дітьми переїхала з Ясинуватої Донецької області тільки-но там почалася війна, йдеться в сюжеті “Громадське ТБ: Черкаси”.

Сидіти склавши руки на новому місці вони не могли: потрібно далі жити та за щось годувати сім’ю. Валерій спочатку влаштувався працювати охоронцем, а потім став аніматором. Разом із дружиною вони  організовують дитячі дні народження, співають на корпоративах та  проводять весілля.

 – Всегда хочется сделать людям праздник. Поэтому мы работаем не только за какое-то денежное вознаграждение, но и для всех людей, кто хочет провести праздник, но не может, – каже Валерій.
Працюють Фещенки майже без вихідних, бо черкащани вже знають їхню роботу і запрошують провести свято “тех, что с Донецка”.
Валерій і Вікторія зізнаються, що сумують за рідним містом. Там на них чекають батьки, друзі, недобудований будинок та екзотичний сад, де ростуть гранати та ківі…