У Черкасах перукарі профтехосвіти робитимуть безкоштовні зачіски переселенцям

У Черкасах перукарі профтехосвіти робитимуть безкоштовні зачіски переселенцям
в Новини

Цю благодійну ініціативу реалізували спільно департамент соціальної політики, Гуманітарний центр ЧМР та Черкаське вище професійне училище будівельних технологій.

Про це повідомляє Департамент осціальної політики ЧМР.

В одному з гуртожитків Черкас, де проживає 45 переміщених осіб, зокрема й 13 діток, почала працювати мобільна бригада майстрів перукарської справи: викладачів та випускників училища.

Перша виїзна бригада майстрів уже постригла і причепурила 10 переселенців з Харкова, Сум, Чернігова.

“Ми швидко відгукнулися на ініціативу, – каже директор училища Олександр Саюн. – Сформована постійно діюча бригада з 5 професійних майстрів-викладачів. У мирний час ми мали досвід такої роботи: два роки поспіль наші майстри обслуговували на безкоштовній основі гуманітарний запит одного з КСНів міста. А нині радо приймемо в нашу бригаду і охочих волонтерів – перукарів приватних закладів з досвідом. Роботи вистачить всім”.

“Нас приїхало 6 осіб, однією родиною, – розповідає Лілія з Харкова. – Плануємо бути в Черкасах до кінця війни, а потім – додому. Будемо зустрічати перемогу з новою зачіскою”.

“У Черкасах дуже добрі люди, – говорить 79-річна Лідія Миколаївна. – Наш будинок у харківському районі Рогань не вцілів: ракета влучила у 2-й поверх. Нас врятувало тільки те, що лежали в коридорі накриті ковдрами. Ми обов’язково дочекаємося перемоги! А зачіска – як психотерапія”.