У Черкасах поет-курсант презентував свої вірші (ФОТО, ВІДЕО)

У Черкасах поет-курсант презентував свої вірші (ФОТО, ВІДЕО)
в Культура, Новини

Вчора у прес-центрі інтернет-видання “ВиЧЕрпно” відбулась презентація поезії талановитого блогера нашого сайту, молодого поета, учасника команди КВН «Зворотна тяга» та курсанта Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Арсена Сергатого. Відвідувачі літературного вечора змогли сповна насолодитися декламуванням віршів поета-курсанта на різну тематику: любовну, патріотичну, родинну.

ш3Як розповів Арсен, сам він з Кіровоградщини. Вступив навчатися в Черкаський інститут пожежної безпеки 3 роки тому. І саме переїзд від рідного краю та батьків, наштовхнули Арсена до літературної творчості.

– Ностальгія за рідним краєм стало поштовхом до написання віршів. Потрапивши у велике місто я зрозумів, як люблю свій дім. Свої почуття та емоції вирішив показувати у поезії”, –  поділився Арсен Сергатий.

ш6На запитання, як встигає поєднувати навчання та творчість, відповів, що свої вірші пише на парі або в наряді. І як тільки приходять на думку певні рядки, швидко їх записує і знову слухає лекцію.

Також на презентації творчості молодого поета були присутні батьки. В очах мами було видно гордість за свого сина.

– Ми навіть не здогадувалися, що в нашого сина є такий талант. Але помічали, що він побачене завжди з чимось асоціює. Напевно, так і почали зароджуватися перші рядки, – зазначила мама талановитого хлопця.

ш2На презентації були присутні і інші здібні студенти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, які продекламували свої початкові вірші.


ш1І головна мета такого заходу полягала в тому, щоб здійснити Арсенову мрію – це видати дебютну поетичну збірку. На заході всі поціновувачі його творчості долучилися втілити задум поета в реальність, на що допомогли коштами.

ш5То ж саме через місяць ми зустрінемося в тому самому місці, де Арсен вже презентуватиме видану книгу його поезії.ш4

І до Вашої уваги, імпровізація Арсена Сергатого спеціально для інтернет-видання “ВиЧЕрпно”.