У Черкасах помер викладач коледжу

У Черкасах помер викладач коледжу
в Новини

Сьогодні помер викладач бізнес-коледжу Оліфіренко Віталій Миколайович. Про це повідомили на сторінці Черкаського державного бізнес-коледжу.

Чоловік був викладачем кафедри інженерії програмного забезпечення, завідувачем лабораторії Інтернет-центру, головою профспілки ЧДБК та ментором проєкту «IT KIDS».

Віталій Миколайович більше 20 років свого життя присвятив діяльності у бізнес-коледжі, адже розпочав працювати там з 2001 року.

Викладав дисципліни: «Периферійні пристрої», «Інструментальні засоби комп’ютерного моделювання», «Технічне обслуговування ЕОМ», «Комп’ютерні мережі», «Фізика».

У 2015 році отримав грант за програмою «Відкритий світ», що фінансується Бібліотекою Конгресу США. У складі делегації з України пройшов стажування у Вашингтоні та Мілуокі.

Із 2017 року очолював Первинну організацію профспілки ЧДБК. У 2021 році був обраний членом громадської ради при Черкаській облдержадміністрації.

Возможно, это изображение (1 человек)

Був відзначений Подякою та Почесною грамотою Черкаського державного бізнес-коледжу, Знаком Почесного працівника Черкаського державного бізнес-коледжу; Почесною грамотою Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Подякою міського голови міста Черкаси та відзнакою за розвиток ІТ-сфери у Черкаському регіоні.

Під менторством Віталія Миколайовича у 2021 році успішно завершився вже шостий сезон проєкту «IT-KIDS», на якому він навчав школярів Черкас основам програмування.

Із 2010 року був співорганізатором обласного чемпіонату з кіберспорту на базі ЧДБК. Щороку організовував благодійну акцію «Подаруй тепло і радість дітям» для дітей-сиріт із Кропивнянського дитячого будинку. Акція передбачала збір коштів і закупівлю необхідних речей та подарунків для дітей, організацію навчальних і розважальних активностей під час відвідування дитячого будинку до Дня святого Миколая.

– Він був завжди активним, цілеспрямованим, готовим прийти на допомогу. Пам’ятаємо його працелюбність та професіоналізм, доброту і чесність, мудрість і доброзичливість. Без чоловіка та батька залишились люблячі дружина, син та донька, – коментують в установі.