У Черкасах попрощалися із колишнім міським головою Сміли

в Новини

15 травня у Черкаському Будинку трауру відбулося прощання із колишнім депутатом обласної ради Василем Мартиновичем Бібіком.

Про це інформують на сайті Черкаської облради.

Провести в останню путь колишнього міського голову міста Сміла, голову постійної комісії обласної ради з питань планування, бюджету та фінансів, який пішов з життя на 75 році, прийшли рідні, близькі, друзі, колеги, народний депутат України минулого скликання Віктор Тимошенко, голова обласної ради Валентина Коваленко, депутати облради Іван Гретченко, Таїсія Руснак, Володимир Вовченко, Володимир Кулеша.

Присутні згадували про Василя Мартиновича як про відповідального громадянина, відданого своєму покликанню й роботі.

Народився Василь Мартинович 4 серпня 1940 року в селі Карандинці Богуславського району Київської області, але все своє життя до останньої миті він присвятив праці на благо рідної Черкащини.

Трудову діяльність розпочав із ранніх років. Після навчання в Смілянському технікумі харчової промисловості працював на Майданецькому цукрозаводі Тальнівського району, начальником цеху Смілянського машбуду.

Керівництво підприємств та області вже тоді помітило у Василя Мартиновича риси здібного організатора, вмілого керівника, а тому рекомендувало його на різні відповідальні посади.

Так він працював заступником голови, а з часом – головою Смілянського міськвиконкому, начальником відділу житлово-комунального господарства Черкаського облвиконкому, завідувачем відділу по сприянню підприємництву Черкаської облдержадміністрації.

Обирався Василь Мартинович головою правління асоціації «Агропромисловий союз підприємців», а згодом – заслуживши повагу і довіру смілян – міським головою Смілянської міської ради.

Останнім місцем роботи Василя Мартиновича, перед заслуженим відпочинком, стала Черкаська обласна рада, де він працював головою постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, що діяла при обласній раді на постійній основі.

Пройшовши добру трудову школу, переживаючи різні події у житті, Василь Мартинович завжди вирізнявся відповідальністю та принциповістю, проявляв високу працездатність та професійність. І це підтверджують усі, хто знав чи працював поруч із ним. І він користувався заслуженим авторитетом не лише серед своїх колег, але й у жителів нашої області.

Виступаючи перед присутніми на скорботному заході, голова обласної ради Валентина Коваленко висловила від імені депутатського корпусу і від себе особисто щире співчуття рідним та близьким з нагоди непоправної втрати.

– Василь Бібік був дорогою і шанованою нами людиною. Його смерть – це втрата для усіх черкащан. Світла пам’ять про нього залишиться назавжди в наших серцях, – зазначила Валентина Коваленко.