Поширити

У Черкасах повісився дев’ятикласник

У Черкасах повісився дев’ятикласник

Сьогодні зранку надійшла інформація, що повісився учень 9-го класу Черкаської школи №2. 

Інформацію у коментарі нашому виданню підтвердив Євгеній Степко, начальник управління освіти Черкаської міської ради.

За його словами, про випадок йому повідомив директор другої школи.

Також речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок додала, що виклик до “швидкої” надійшов учора о 22:00 годині.

“Був виклик до 14-річного хлопчика, який повісився. Але коли реанімаційна бригада прибула, медики змушені були констатувати смерть підлітка”, – повідомила Назарок.

Далі справою займатиметься поліція.

 

Реклама